SFA Logo
Hakkımızda
İletişim
HAKKIMIZDA

SFA; profesyonel spor ekipmanları konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak hizmetinizdedir....

Amacımız; yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve ticari ilişkilerini yeni bir proje ortaklığı mantığında, yeni fikirler ve konseptler ile harmanlayarak Kurumlara yüksek kaliteli çözümler üretmektir.

Fitness sektöründe ülkemizin lider firması İNTERSPOR’ un, tedarik, lojistik ve en önemlisi ülke genelinde 104 noktada bulunan güçlü servis ağı desteğini  alan firmamızın hedefi müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye taşımaktır. 

Kurdumuğuz birimlerin, teknik nedenlerden dolayı herhangi bir duraksama yaşamadan devamlılığını sağlamak sorumluluğumuzdur.

Dünyada ve ülkemizde büyük bir gelişim trendi gösteren sağlıklı ve kaliteli yaşam bilinci ve bunun ana unsurlarından biri olan fitness  konusunda  son derece deneyimli ve eğitimli kadromuz  proje aşamasından işletme aşamasına kadar tüm safhaları kapsayan süreçleri bir anahtar teslim projesi olarak ele almakta ve projelendirme, yerleşim ve çizim, ürün seçimi, işletme ve eğitime yönelik  gerekli tüm destekleri ücretsiz sunmaktadır.

Profesyonel fitness ekipmanları konusunda, spor salonları, spor kulüpleri, otel ve tatil köyleri, askeri birlikler, resmi daireler, üniversiteler, belediyeler ile site özellikli toplu yaşam merkezlerinde çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Bizi arayın, hemen size ulaşalım.

Copyright (c) 2012 SFA İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.